DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI

360° Dijital Pazarlama ile Sektörünüzü Markanızla Kuşatın

Google Reklam İkonu 1

YENİ NESİL DİJİTAL PAZARLAMA

Dünya değişiyor; eskiyen sadece geleneksel pazarlama firmaları değil, dijital pazarlama ajansları da eskiyor.

Eskiyenle değil durmadan yenilenenle çalışmaya hazır mısınız?

Her Ayrıntıyı Düşünüyoruz

Dijital pazarlama ajansımız, size basit kurulum ve temel dijital pazarlama servislerinden oluşan bir hizmet sunmaz; markanızın dijital performansını yükseltebileceğiniz her fırsatı mercek altına alır ve sizinle sıkı bir dirsek teması kurar.

Sonuç olarak 360° bir dijital pazarlama çalışması ile bulunduğunuz piyasayı markanızla kuşatır.
SEO ikon 2
SEO ikon 3

360° DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI

Daha önce bir dijital pazarlama ajansı ile çalıştınız mı? SEO hizmeti mi aldınız? Yoksa müşterilerinize daha etkin pazarlama yapmak için sosyal medya çalışmaları mı yaptırdınız? Bütün bu çalışmaları tek elden, her biri alanında en profesyonel uzmanların oluşturduğu bir ekibe bırakmak ister misiniz?

Söz konusu dijital pazarlama ise, şirketinizin rotasını güvenle Doktus’a emanet edebilirsiniz. Doktus bir dijital pazarlama ajansından fazlasıdır. Dijital performansınızı en üst düzeye çıkarmak, lead kazanımınızı ve müşteri dönüşümünüzü artırmak için gece gündüz çalışan bir dijital performans ajansıdır.

Bir Dijital Pazarlama Ajansından Fazlası

Dünya artık internet üzerinden yönlendirilmekte ve insanlar, elde etmek istedikleri ürün ve hizmetlere bu yolla ulaşmaktadır. O yüzden mutlaka profesyonel dijital pazarlama desteği elde edilmeli ve marka imajı müşteriye güvenilir şekilde ulaştırılmalıdır. Bunu sağlamak için ise günümüzde kurumsal bir hizmet anlayışıyla destek sağlayan profesyonel ajanslar bulunuyor.

Her biri kendi alanının en iyilerinden olan dijital pazarlama uzmanlarını firmanız için çalıştırma fikri kulağa nasıl geliyor?
SEO ikon 2
SEO ikon 3

Neden Doktus Digital?

Daha önce başka dijital reklam ajanslarıyla çalışmış olabilirsiniz.

Biz ise bir internet reklam ajansından fazlasıyız.

Doktus olarak taleplerinize saygı duyuyor ve onları memnuniyetle karşılıyoruz. Fakat daha verimli bir dijital pazarlama stratejisinin mümkün olduğunu anladığımız anda sizi bilgilendiriyor, hedefinize sizi daha kısa yoldan ulaştırıyoruz.

Size bir dijital reklam ajansı ile çalışmaktan fazlasını, Adwords uzmanı bir ekibin sınırsız desteğini sunuyoruz.

Nasıl mı? Bizimle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Dijital pazarlama çalışmalarınızı çeşitli alanlarda koordineli bir şekilde planlıyoruz. Hizmetlerimizin tamamına aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.
SEO Hizmeti İkon

SEO Danışmanlığı

Google ile oldukça iyi anlaşıyoruz. Onun dilini iyi konuştuğumuz düşünüyoruz. En üstlerde bizimle çalışmak ister misiniz?


İçerik Pazarlama Hizmeti İkonu

İçerik Pazarlama

Meşhur bir internet deyimi "İçerik Kraldır" der. İçerik pazarlama ise bu kralin diplomasisidir.


Fenömen Pazarlama Hizmeti İkon

Influencer Marketing

Fenömenler her yerde karşımıza çıkıyorlar. Fakat markanızı hangisi doğru yansıtabilir?


Adwords Reklamcılığı

Dijital pazarlama kampanyalarında Google Adwords reklamları olmazsa olmazlardandır.Dijital Strateji Oluşturma Hizmeti İkonu

Dijital Strateji

Dijital pazarlama çalışması yapılmalı, fakat nasıl? Tabi ki dijital strateji belirlenerek!


E-posta Pazarlama Hizmeti İkonu

E-Mail Pazarlama

E-mail pazarlama eski, fakat her zaman çalışan bir dijital pazarlama yöntemidir. On binlerce müşteriye aynı anda aynı sloganla çıkmanın en ucuz yoludur.
Soyal Medya Pazarlama Hizmeti İkon

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya hesaplarının yönetimi ve reklam kampanyalarının yürütülmesi yorucu bir iştir. Kitlelere bizim aracılığımızla ulaşmaya ne dersiniz?
Dijital PR Hizmetleri İkonu

Dijital PR

PR çalışmaları artık sahnelerde değil, ekranlarda yapılıyor. Dijital PR ile markanızı pazarlayabiliriz.


Web Tasarım Hizmeti İkon

Web Tasarım

Yoksa hala bir web siteniz yok mu?
Dijital Pazarlama İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

Sizden en çok gelen soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz​

 • DİJİTAL PAZARLAMA NEDİR?

  Bir çatı kavram olarak “Dijital Pazarlama” kavramını sürekli duyuyoruz.
  Karmaşaya sebep olmadan, Doktus olarak biz dijital pazarlamayı şu şekilde tanımlıyoruz:
  "Dijital pazarlama, şirketlerin teknoloji aracılığı ile veri tabanlı ve spesifik hedeflemeli olarak pazarlanmasıdır."
  Etkili dijital pazarlama çalışmaları, masaüstü, tablet ve mobil platformlarda (multi-channel) potansiyel müşterileri kampanya odaklı hedefler

 • DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI NE İŞ YAPAR?

  Dijital pazarlamanın veri odaklı ve özel hedefler gözetilerek yapılması gerektiğinden bahsettik. Söz konusu çalışmalar ancak alanında uzman kişiler tarafından yürütülebilir. Bu kişiler dijital pazarlama uzmanlarıdır.
  Dijital pazarlama ajansları ise alanında yetkin dijital pazarlama uzmanlarını barındıran oluşumlara verilen isimdir. Dijital pazarlama ajansları, şirketlerin dijital performanslarını artırmak, internet ortamında rekabetçiliklerini güçlendirmek için çalışırlar

 • NEDEN DİJİTAL PAZARLAMA?

  Doğru müşteri potansiyelini marka imajını yüksek tutarak çekebilmek adına, günümüzde dijital dünya büyük öneme sahiptir. Dijital teknolojiyi kullanılarak mal ve hizmetin etkin şekilde yüksek sayıda insana ulaşabilmesi için dijital pazarlama devreye girer. Dijital pazarlama konusunda ele alınan temel amaç, farklı teknikler kullanılarak marka tanıtımı ile satışı istenilen noktaya getirmektedir.
  Ürün ve hizmet ile markaları tanıtabilmek için dijital dünya pek çok pazarlama teknikleri üzerinden ele alınır. Geleneksel hale gelmiş televizyon ve radyo kanalların ötesinde, dijital pazarlama interneti kullanarak yüksek bir kitleye ulaşım amacı taşımaktadır.
  Özellikle sosyal medya ve dijital dünya kullanımı o kadar artış gösterdi ki, internet üzerinden firmaların ayırdığı reklam payları günümüzde televizyon reklamını geçmiş durumda. Daha yüksek sayıda ve gerçek müşteri kitlesine ulaşmayı imkanı sağladığından dolayı, önemli ölçekte pek çok firma milyar dolarlık bir reklam payı oluşturmaktadır.

 • PEKİ NEDEN BİR DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI İLE ÇALIŞMALIYIM?

  Eğer doğru reklam çalışması ile gerçek müşteri potansiyeline ulaşabilmek istiyorsanız, dijital pazarlamayı ciddiye almanız gerektiğini biliyorsunuz. Geçmişten günümüze kadar reklam her zaman ürün ve hizmete ulaşımı konusunda en önemli unsur olmuştur. Fakat reklamlar artık o kadar hayatın içindeler ki, bu rekabeti aşıp rakiplerin arasından sıyrılmak kendi çabanızla imkansız gibidir. Marka imajını arttıracak ve ürün ile hizmeti en iyi şekilde ulaştıracak bir bütçe ayırma şansınız varsa, profesyonel dijital pazarlama ajansı üzerinden destek elde edebilirsiniz.
  Dijital dünyadaki dinamikleri etkili şekilde ele alarak, firmanın bulunduğu sektöre göre en iyi çalışmalar sağlanır. Üstelik bu desteği düzenli olarak elde etmek uzun vadede rakipleri geride bırakmak anlamı taşır.
  Sürekli yeni müşteri potansiyeli kazanmak ve saygın bir marka imajı oluşturmak için, etkin sosyal medya çalışma desteği almalısınız. Ayrıca dijital pazarlamanın kullanımına bağlı olarak B2B ve B2C reklam çalışmaları, dijital pazarlama ajansları tarafından ele alınarak amaca uygun şekilde gerçekleştirilir.

 • AJANS SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

  Dijital ajanslar çeşitli alanlarda uzmanlaşmış kurumlardır. Bunlar SEO ajansları, yazılım ajansları, dijital pazarlama ajansları olabilir. En iyi dijital pazarlama ajansını Doktus olarak biz iki faktörle tanımlarız.
  Uzmanlık: Çalıştığınız ajans dijital pazarlamada ne kadar teorik bilgiye sahip? 
  Verimlilik: Ajans, bütçenizi kullanırken ne kadar temkinli davranıyor?
  İlk soru çok basit gibi gözükebilir fakat ardında dünyaları saklayan anlamlar gizlidir. Şöyle ki, dijital pazarlama yaptığını iddia eden ajanslar arasında büyük bir çoğunluk malesef ki işin ya dijital, ya da pazarlama ayağında çuvallamaktadırlar. Dijital teknolojilere hakim olan herkes dijital pazarlama uzmanı olamayacağı gibi, pazarlama tekniklerine hakim fakat dijital altyapısı olmayan bir kişiyi de uzman sayamayız.
  İkinci madde ise daha ziyade etik durumlar ile ilgili. Dijital pazarlama yerine ve durumuna göre pahalı bir hizmet olabilmektedir. Çoğu zaman en büyük maliyet kalemi ise reklam giderleridir. İyi bir dijital pazarlama ajansı, müşterilerinin reklam ve pazarlama bütçelerini daha verimli kullanmalarını sağlamak için çalışır. 

 • DİJİTAL PAZARLAMA FİYATLARI NE KADARDIR?

  Bu tamamen aldığınız dijital pazarlama hizmetinin metoduna, mecrasına göre değişmektedir. Ama örnek olarak bahsetmek gerekirse Doktus olarak biz reklamlar üzerinden belirli bir yüzde hizmet bedeli alarak, organik çalışmalarda ise harcadığımız saati saatlik ücretimizle çarparak buluyoruz. 

 • HANGİ BÖLGELERDE HİZMET VERİYORSUNUZ?

  Dijital pazarlama çalışmaları lokasyon bazlı hizmetler değildir. Doktus, ulusal ve uluslararası çeşitli şirketlerle çalışmaktadır. Ülkemiz özelinde ise İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin yanında Türkiye’nin her bölgesinden firmalarla çalışmaktayız.

Diğer dijital ajanslar markanıza bir şeyler katabilir.
Biz ise gözden kaçırılmaz hale getiriyoruz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram