DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU / UX AJANSI

ZİYARETÇİLERİNİZİ MÜŞTERİLERİNİZE DÖNÜŞTÜRÜN

İkon UX 1

MÜŞTERİ DÖNÜŞÜMÜNÜZÜ OPTİMİZE EDİN

Gerek organik (SEO) kanallardan, gerekse internet reklamlarından olsun bizim için websitenizin trafiğini ve firmanızın bilinirliğini artırmak kolaydır.

Fakat websitenize gelen ziyaretçiler yapmaları gerekeni yapmıyorsa, yani mal veya hizmetlerinizi satın almıyorlarsa bu bir sorun.

Merak etmeyin, Doktus olarak websitenizi ziyaretçi davranışlarını ve global tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak optimize ediyoruz.

Böylece sitenize gelen ziyaretçiler websitenizde kaybolmak yerine sizin istediğiniz işlemleri gerçekleştirirler.

Sonuç ise satışlarınızın artması olur.

UX yaklaşımımız anında sonuç verir

Pazarlama strateji ve yaklaşımları çoğu zaman 1 – 2 aydan erken sonuç vermezler.

Fakat UX tasarımı öyle değildir.

Web sitenizde gerekli optimizasyonları yaptıktan hemen sonra internet üzerinden satışlarınızda 100%’ün üzerinde artış görmeniz mümkündür.

Evet, doğru okudunuz.

Bu çok basit bir mekanizma sayesinde gerçekleşir:

Kullanıcıları web sitenizde satın alma yapmaktan alıkoyan engelleri temizlemek ile.

Bunun başka bir artısı ise kullanıcılar internet sitenizde vakit kaybetmeden aradıklarını buldukları için müşteri memnuniyetinizin artmasıdır.
İkon UX 2
İkon UX 3

Binlerce kez sınanmış verilere güvenin

Bir UX ajansından beklemeniz gereken en önemli şey global ve etkisi kanıtlanmış tasarım trendlerine uyup uymadığıdır.

Doktus olarak bütün çalışmalarımızı Big Data analizlerini arkamıza alarak yapıyoruz.

Başka bir deyişle, internet sitenize gelen ziyaretçiyi müşterinize dönüştürürken kullandığımız yöntemler bütün dünyada binlerce kez, on milyonlarca ziyaretçi üzerinde denenmiş en güncel verilere dayanıyor.

Böylece iyi değil, en iyi sonucu aldığınızdan emin oluyoruz.

A/B testleri ile satış potansiyelinizin sınırlarını zorlayın

Bazen en güncel tasarım trendlerini kullansanız dahi bir şeyleri gözden kaçırabilirsiniz.

Bu noktada devreye A/B testleri devreye girer.

Web sitenize özgü en iyi kullanıcı deneyimini sunan iki veya daha fazla tasarım arasından hangisinin en iyi kullanıcı deneyimi sunduğunu anlamak için A/B testleri yapıyoruz.

Böylece en iyilerin arasından hangisinin en çok müşteri kazanımı sağladığını kolaylıkla seçiyoruz.

Siz de Doktus olarak bunu nasıl yaptığımızı merak ediyorsanız daha fazla bilgi almak için bize ulaşmaktan çekinmeyin
İkon UX 4

Sosyal Medya Reklamcılığında Hangi Platform Elverişli?

Reklamlarınızı yayınlamaya başlamadan önce platformlarınızı belirlememiz gerekiyor. Hangisi hedef kitlenizi en çok barındırıyor? 

Facebook

Facebook reklamları sosyal medyanın artık gelenekselleşmeye yüz tutmuş fakat dönüşüm oranı hala en yüksek reklam çeşitlerinden biridir.
BİLGİ ALIN

Instagram

Yeme - içme, moda, tekstil ve ev eşyası sektörlerinde faaliyet gösteriyorsanız bunun için en etkili mecralardan biri olan Instagram'da reklam vermek  isteyebilirsiniz.
BİLGİ ALIN

Twitter

Kitlelerin daha kolay organize olabildiği ve ortak bir ses çıkarmasını sağlayan Twitter'da markalar çoğunlukla bilinirlik yaratmak için reklam veriyor. Belki siz de o markalardan biri olabilirsiniz.
BİLGİ ALIN

Youtube

Youtube üye sayısı olarak Facebook'dan sonra açık ara en çok kullanılan sosyal medya platformu. Geçirilen zaman olarak ise muhtemelen en aktifi. Youtube reklamları ile çok geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.
BİLGİ ALIN

Twitch

Bir araştırmaya göre 13 - 24 yaş arası kitlenin yaklaşık 1/4'ü Twitch kullanıyor. Twitch reklamları Z kuşağı ve milenyum kuşağına ulaşmanın en kolay yollarından. Neredeyse dokunulmamış bu platformda reklam vererek rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
BİLGİ ALIN

Diğer?

100'ün üzerinde ülkede çeşitli yerel ve global sosyal medya platformları belli kitlelerin sesi olmuş durumda. Dilerseniz ekibimiz sizinle iletişime geçerek hangi sosyal medya platformunda reklam vermenin mantıklı olacağına dair sizinle iletişime geçebilir.
BİLGİ ALIN

Müşterilerimize 71,392+ potansiyel müşteri kazandırdık.
Sizin için de yapabiliriz

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram