Kurumsal Google Adwords Reklam Ajansı - Dijital Reklamcılık

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARINDA UZMANLARLA ÇALIŞIN

İkon Google Reklam 1

REKLAM BÜTÇENİZİ VERİMLİ KULLANIN

Ajansların SEO’dan sonra en çok hata yaptıkları alan Google Adwords reklamlarıdır. Çoğu zaman yüksek bütçenin yüksek başarı getireceği zannedilir.

Reklamlarınıza ayırdığınız her kuruşun verimli kullanıldığından emin olmak istiyorsanız bize danışın. 

Reklam stratejiniz boyunca size bütün detayların önemini etraflıca açıklayalım.

A/B testleriyle hedef segmentinize hitap edin

İnternet reklamcılığının en güzel yönü hedeflerinizi segmente edebilmenizi sağlaması, size hedef kitlenizin profilini (persona) vermesidir.

Google Adwords bu konuda önünüze fazlasıyla seçenek sunar.

Bir internet reklam ajansının yapması gereken ise hedef segmentinize en iyi şekilde nasıl hitap edeceğinizi belirlemektir.

Reklam performansınızı eşsiz kılacak A/B testlerini sizin için gerçekleştiriyor, en çok verimi alacağınız yolu ve yöntemi belirliyoruz.

İkon A/B testi

Sıkça Sorulan Sorular

Sizden en çok gelen soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz​

Dijital pazarlamada reklam hizmetlerinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Sosyal medya reklamcılığı, satış ortaklığı sistemi bunlara örnektir. Adwords ise Google’ın sunduğu ve çoğunlukla tıklama başına maliyetlendirilen bir reklam çeşididir. Google Adwords reklamları yukarıda saydığımız bütün reklam çeşitlerinden daha fazla yatırım getirisi potansiyeline sahiptir. Satışlarını artırmak isteyen müşterilerimizle yaptığımız toplantılar sonucunda çoğunlukla kendilerine tavsiye ettiğimiz reklam yöntemi olup firmalarının finansal performanslarını Adwords ile hızlıca yükseltmekteyiz.

SEO uzun vadeli bir yatırımdır ve zaman içerisinde Adwords reklamlarından daha çok yatırım getirisine sahiptir. Google Adwords reklamları ise kısa vadede daha hedefe yöneliktir. Daha açıklayıcı olmak gerekirse SEO hizmeti aldığınız zaman bir kaç ay boyunca ödediğiniz paraya karşılık herhangi bir yükseliş görmezsiniz fakat Adwords ile anında sonuçları gözlemlemeniz mümkündür.

Eğer yatırımınızın karşılığınızı hızlı almak istiyorsanız Adwords sizin için doğru bir seçim, çünkü çoğu zaman aynı gün içerisinde telefonlarınız çalmaya başlar.

Adwords kampanyalarının kurulumunda en çok dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıdaki gibidir:

  • Reklam amacına uygun bir kampanya stratejisi izlenmelidir
  • Kampanyalar ürün ve hizmetlerin karlılığına göre dizayn edilmelidir
  • Anahtar kelime araştırması detaylı yapılmalıdır
  • Rakiplerin taktiklerinin başarılı olanları kopyalanmalı, eksik yanları ise tespit edilip kampanyaya dahil edilmelidir.
  • Dönüşüm işlemleri kayıt altına alınmalıdır
  • Web sitesi yüksek dönüşüm oranları için optimize edilmelidir

Bu müşterilerimizle konuşmalarımızda sıkça karşılaştığımız bir durum. Maalesef reklam verenler Google’ın reklam altyapısının işleyişini çözemediklerinden ötürü reklam bütçelerini boş yere harcamakta ve neredeyse hiç bir getiri elde edememekteler. Bizimle iletişime geçerek ÜCRETSİZ olarak neleri yanlış yaptığınızı ve doğrusunun nasıl olması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Daha az karşılaşılan diğer bir durum ise bazı iş modellerinin tıklama başına ödeme reklamlarıyla kâr etmeye elverişli olmayışıdır.

Google reklam ikon 3

Rakiplerinizin hep ötesinde olun

Bütün firmalar reklam veriyor.

Biz ise bu rekabeti aşıp firmanızın rakipleriniz arasından sıyrılmasını sağlamayı kendimize görev görüyoruz. 

Piyasadaki Adwords ajanslarından farklı olarak rakiplerinizin analizini yapıyoruz ve önünüze sadece size özel olmak üzere planlanmış bir strateji sunuyoruz.

Bu rakiplerinizin sahip olamayacağı bir avantaj. Üstelik bunun için hiç bir ek ücret talep etmiyoruz. 

Geleceğe Yatırım Yapın

Dünya değişiyor. Global şirketler pazarlama stratejilerini geleneksel reklam kanallarından internet reklamcılığına çevirdiler. Google Ekonomik Etki Raporu’na göre ise Adwords Reklamlarına yatırım yapan şirketler her 1$’lık reklam harcamalarına karşılık 2$ değerinde yatırım getirisi elde ediyorlar.

Yaratıcılık

Dijital reklamcılığın en önemli gerçeği hayal gücünü kullananların oyunu kazandığıdır.

Güçlü Ekip

Doktus Google Reklam Ajansı ekibi olarak karşılaşacağınız bütün sorunlarda yanınızdayız.

Yapay Zeka

Adwords reklamları ile güçlü bir yapay zekanın dijital performansınızı artırmasını izleyin.

Bir Google reklam ajansından fazlasıyla çalışın

Daha önce başka dijital reklam ajanslarıyla çalışmış olabilirsiniz.

Biz ise bir reklam ajansından fazlasıyız.

Doktus olarak taleplerinize saygı duyuyor ve onları memnuniyetle karşılıyoruz. Fakat daha verimli bir dijital pazarlama stratejisinin mümkün olduğunu anladığımız anda sizi bilgilendiriyor, hedefinize sizi daha kısa yoldan ulaştırıyoruz.

Nasıl mı? Bizimle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

İkon Google reklam 4