BİZİ TANIYIN

TÜRKİYE'DE DİJİTAL PAZARLAMANIN GELDİĞİ SON NOKTAYI KEŞFEDİN

Biz Kimiz?

“İşinizi işimiz görüyoruz” mottosuyla yola çıkmış küçük bir ekibiz.

İnsanî olarak az olmanın öz olmaya engel olmadığına, paranın her şey olmadığına, güvenin her şeyden önce geldiğine; meslekî olarak ise bilginin, tecrübenin ve liyakatin önemine, açık kaynağa inanmış kişileriz. İşinizi emanet etmek istediğiniz kurumun çatısı altındaki insanları tanımak ister misiniz?

Misyonumuz

Doktus Digital olarak misyonumuz bir dijital pazarlama ajansı olarak işletmelerin online görünürlüklerini ve müşteri kazanımlarını artırmak; rekabetçi güçlerini yükseltmektir.

Vizyonumuz

Başta SEO olmak üzere bütün dijital pazarlama çalışmalarımızda "daha kaliteli bir internet için" ilkesini göz ardı etmeksizin kalitemizi hep yükseltmek, etik olanı desteklemektir.

Ekibimiz

Founder & SEO Director

Mustafa Tuna

Boğaziçi Üniversitesi'nde okuduğu süre içerisinde freelancer olarak çalıştı. Kurumsal hayata atıldıktan bir süre sonra bilgi birikimini Doktus'ta değerlendirmeyi tercih etti. SEO uzmanı ve full stack developer olarak dünyadaki gelişmeleri takip edip bilgi ve tecrübelerini blogda yayınlamaktan keyif alır.
Ömer Tunç PHP Developer
Backend Developer

Ömer Tunç

Web tasarımla başlayan programlama macerasında durmadan ilerledi. Full stack developer olsa da back-end yazılımda kendisini geliştirdikçe sınırlarını aşmanın hazzını aldı. Yapay zeka ile ilgilenir.

Etik İlkelerimiz

Kurumsal

  • Yasa dışı faaliyetlerde bulunan (kumar, bahis, yetişkin içerik) işlere dair bütün çalışmalardan uzak durmak, gerekli yasal aksiyonları almak,
  • Yasa dışı faaliyetlerin haricinde, etik olmadığını düşündüğümüz iş modeline sahip işletmelerin çalışmalarını üstlenmemek (network marketing vb.),
  • İş ortaklarımızın rakipleriyle gerek proje sürecinde, gerek sonrasında herhangi bir şekilde çalışmamak, temasa geçmemek.

SEO

  • Projelerimizde Google web yöneticisi kalite yönergelerini takip etmek ve arama motorlarının politikalarını ihlal edecek SEO çalışmalarından uzak durmak
  • İçerik kalitesinin her zaman üst kalitede tutulmasını sağlamak
  • Kullanıcı faydasını her daim gözetmek, internetteki bilgi ve içerik kirliliğinin önüne geçmek.

Dijital Pazarlama

  • Müşterilerimizin tanıtım ve reklam bütçelerinin verimli kullanılmasını sağlamak, onların bütçelerini kendi bütçelerimiz bilmek,
  • Üreticinin sunduğu değerler ile tüketicinin aradığı faydaları her iki tarafın da lehine çözümlemek.
Yapılan her işin, bitirilen tüm projelerin altında Doktus imzası vardır. Gurur duymayacağımız hiç bir işe girişmiyoruz.

Mustafa Tuna

Top Manager
Doktus Brain

Doktus'un Hikayesi

2018 yılının sonlarında sıfırdan kendi sermayemizi oluşturarak kurulduk. SEO üzerine 10 seneye yakın bir birikime yaslanan Doktus’un kuruluşunu tetikleyen şey sektör içerisinde yapılan yanlışlar oldu.

Türkiye’de SEO çalışmalarının kurumsallıktan ve ciddiyettten uzak olduğunu farkettik. Dünya’da trendler değişip yeni dijital pazarlama metodları geliştikçe Türkiye’nin farklı bir yöne gitmekte olduğunu gördük ve Doktus’u kurduk.

Bir yandan müşterilerimize en kaliteli hizmeti hizmeti verirken bir yandan da bir think-tank vazifesi gören akademimizi hayata geçirdik. Böylece kendimizi doğru SEO bilgisi ve terminolojisi edinmeye çalışan insanlarımızı eğitmeye ve sektör içerisinde uygulanan yanlış pratikleri düzeltmeye adadık.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram