web tasarım ajansı

HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜREBİLİRİZ

Google Reklam İkonu 1İkon Google reklam 4

Doğru Başlayın: SEO Odaklı Web Tasarım

Bir web tasarım firması ararken dikkat etmeniz gereken en önemli kriterler bizce iki tanedir: Tecrübe ve vizyon. Tecrübe bulunabilir fakat vizyon için daha fazlası gerekli. 

Bizim web tasarım vizyonumuz ise kolay bulunabilir web siteleri inşa etmek. 

Doktus bir SEO ajansı olarak faaliyet gösterdiği için firma web sitenizi tasarlarken SEO konusunda da titizlikle çalışıyoruz. Böylece şirketiniz arama motorlarında daha düşük bir eforlar çok daha fazla görünür hale geliyor.

Fikirlerinizi Tecrübemizle Harmanlayın

Muhtemelen firma websiteniz için uzun süre düşündünüz. Olabilecek en iyi sloganları, tasarım çizgilerini ve kullanıcı deneyimini hayal ediyorsunuz.

Ekibimiz fikirlerinizi hayata geçirmek için en ideal yöntemleri seçerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürür.
SEO ikon 2
SEO ikon 3

Araştırmaya Dayalı Dizayn 

Web tasarımdaki yaklaşımımız önce gerekli araştırmayı yapmak, sonra bu araştırma sonuçlarını hayata geçirmek şeklindedir. 

Çoğu web tasarım ajansının aksine, her projeye, tasarımımıza ve geliştirmemize rehberlik etmesi için titiz bir araştırma süreci ve strateji oluşturma ile başlarız. 

Bunun bir sonucu olarak, istenmeyen sürprizlerle çok az karşılaşır; müşterilerinize rakiplerinizin zayıf yönlerinden uzak, tam teşekküllü bir web deneyimi sunarsınız.

Yüksek Kullanıcı Deneyimi

Bir web sitesinin en büyük işlevlerinden biri kullanıcıya kolay bir gezinme deneyimi sunmaktır.

UX yaklaşımımız sayesinde kullanıcıları web sitenizde gezinmekten keyif alacakları bir deneyime sürüklüyor, onların firmanızla olan iletişimlerini güçlendiriyoruz.

Rastgele yerleştirilmiş butonlardan 
SEO ikon 2
İkon sosyal medya kampanyası

Güçlü Altyapı

Evet, sitelerimiz çekici, sezgisel ve dönüşüm odaklıdır; ancak aynı zamanda altyapıları da son derece iyi kurgulanmışlardır. 

Kimse milyonlarca ziyaretçi alan bir web sitesinin çökmesini veya kritik zamanlarda yanıtsız kalmasını istemez. Fakat malesef kötü dizayn edilmiş altyapılarda bu gibi problemler kaçınılmaz olarak sık sık yaşanır.

Karmaşık e-ticaret çözümlerinden üçüncü parti araçları ve API'ları kullanmaya kadar, kusursuz çalışan, markanızı güçlendiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan bir web sitesi geliştirmek için çalışıyoruz.

Doğru Web Ajansıyla Çalışın

Web teknolojileri sürekli gelişiyor. Şirketlerin en yeni teknolojiye bağlı kalmalarının ise onlara sağladığı avantaj var: güvenlik ve pazarlama. En güvenli altyapıya müşterilerinizin size en kolay şekilde ulaşmasını sağlayabiliriz.

Kreatif Çizgiler

Güncel tasarım trenderine uygun fakat aynı zamanda sıra dışı ve yaratıcı işler çıkartıyoruz.

SEO Uyumlu Kodlama

Firma sitenizi tasarlarken 1 - 0 önde başlayın. Google websitenizi çok sevecek.

100% Güvenli Altyapı

Siz de güvenliğin her şeyden önemli olduğunu düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Sektörünüzdeki en iyi web sitesine mi sahip olmak istiyorsunuz? Size yardımcı olabiliriz.

starstar-halfstar-empty linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram